تبلیغات
قالب وبلاگ قالب وبلاگ
MAHMEH - گلزار بالاخره سكوت را شكست!
 
MAHMEH
یادم باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد.. "سهراب سپهری"
صفحه نخست           تماس با مدیر         پست الکترونیک               RSS                    ATOM
درباره وبلاگ


صبحدم از عرش آمد خروشی عقل گفت قدسیان گویی به وبلاگ MAHMEH سر می زنند "حافظ"
سلاممم به همه ی دوستان گل خودم که به وب ما سرمی زنن. این وب متعلق به خودتونه
این عکس هم که می بینید عکس شهاب جوووووونه!!!!!
بهترین بازیگر روی زمین!!!!
ما توی این وب درمورد فیلم و بازیگرا و... مطلب می زاریم. امیدواریم خوشتون بیاد!!!
و البته ما هر دومون از زندگی توی ایران و مخصوصا سینمای ایران و بازیگراش متنفریم(به جز شهاب جووووون) ولی چون علاقه ی زیادی به فیلم داریم مجبوریم تحمل کنیم. کاریش نمی شه کرد!!!!!
فیلم های ایرانی هم کم می بینیم فقط اونایی که شهاب جووووون توشه رو می بینیم!!!!بیشتر فیلم های خارجی رو می بینیم!!!!
هرگز نشه فراموش
نظر دادن واجبه تو وبلاگ MAHMEH
دوستتون داریم یه عالمه.....

مدیر وبلاگ : mahnia jooooon
نظرسنجی
وبلاگ ما چطوره؟

گلزار بالاخره سكوت را شكست!

عنوان« پرحاشیه ترین بازیگر سینمای ایران »بی تردید یكی از عناوین بی رقیب و مدعی محمدرضا گلزار است؛بازیگری كه در اوج حاشیه هایش در دنیای موسیقی پابه عرصه سینما گذاشت و تا به امروز انرژی بالایی از خود برای ماندگاری در حاشیه نشان داده است. شرح فهرست بلند بالای این حواشی هم در این فضا كار دشواری است.از همین رو مهمترین آنها را ورق می زنیم.

به نقل از... ممنوع التصویر شد!


گلزار بالاخره سكوت را شكست!

 

عنوان« پرحاشیه ترین بازیگر سینمای ایران »بی تردید یكی از عناوین بی رقیب و مدعی محمدرضا گلزار است؛بازیگری كه در اوج حاشیه هایش در دنیای موسیقی پابه عرصه سینما گذاشت و تا به امروز انرژی بالایی از خود برای ماندگاری در حاشیه نشان داده است. شرح فهرست بلند بالای این حواشی هم در این فضا كار دشواری است.از همین رو مهمترین آنها را ورق می زنیم.

به نقل از... ممنوع التصویر شد!

«محمدرضاگلزار ممنوع التصویرشد»؛این جمله یكی از پررنگ ترین وجوه مشترك حاشیه سازی برای محمدرضاگلزار در مقاطع مختلف زمانی بوده است؛جمله ای كه هربار به نقل از «منبع آگاه» ، «مطلعان» ، «مقام مسئول» ، «یكی از نزدیكان»،« شاهدان عینی» و ...

در رسانه ها منتشرشده و هیچگاه رسمیت نداشت.مانند سال گذشته كه در آستانه نوروز خبرصوتی جدی تر از هربار به خودگرفت و طی آن «یكی از مسؤولان اداره كل نظارت و ارزشیابی كه مایل به بیان نام خود نبود!» ابتدا بازیركی تمام مساله را نفی و در ادامه براینكه هیچ پروژه ای حق استفاده از این بازیگر را بدون اجازه كتبی و رسمی این اداره ندارد تاكید كرد! این منبع آگاه گفته بود:البته پروژه هایی نیز تاكنون چنین درخواستی داشته اند،با پاسخ منفی این اداره مواجه شده اند.این خبر كه ابتدا زمزمه داخلی اهالی خبربود با انتشار در ارگان مطبوعاتی صدا و سیما كمی به واقعیت نزدیك می نمود اما اندكی بعد و با انتشار خبر حضور گلزار در پروژه «دوخواهر» محمدبانكی به بایگانی اخبار مشابه پیوست.

‍‍‍‍‌‌‌‌پاسخ ندادن شما به شایعات اخیر به آن دامن نزد؟

حق باشماست.من باید در بعضی مواقع جوابگو می بودم كه به دلیل مشغله كاری نرسیدم این كار را بكنم.

شما در كنار هنر عاشق ورزش هم هستید.

الان اگر در این مورد صحبت كنیم عده ای آزرده می شوند و شروع می كنند به نوشتن مطالبی كه برایم خوشایند نیست.

اشكالی ندارد شما كه عادت دارید!

من سال گذشته مسؤولیت مربیگری بدنسازی یك تیم سوپرلیگی را برعهده گرفتم.برخی نشریات قبل از آنكه بیایند سوابق ورزشی مرا بررسی كنندو ببینند كه من از گذشته والیبال را به شدت پیگیری كرده ام و از نوجوانی در تیم های حرفه ای والیبال حضور داشته ام دست به حاشیه سازی زده اند. در صورتی كه نخستین مربی والیبال من سرمربی والیبال تیم ملی بود؛آقای حیدرخان.من در باشگاه های پاس،دیهیم،ارس خودرو و شیشه و گاز بازی كرده ام.زیرنظر استادانی مثل حسن نبی و فرهاد داخم كه مربیان سوپرلیگ اند كاركرده ام اما صد افسوس،قبل از اینكه سوابق ورزشی مرا بررسی كنند،برایم حاشیه می سازند.

پیوند ورزش و سینما چطوربوده؟

ببینید من قبل از اینكه هنرمند باشم ورزشكار بوده ام از مینی والیبال ٣ نفره مقام قهرمانی دارم تا حالا كه در رده سنی بزرگسالان هم بازی كرده ام و سوابقی كامل دارم.برخی عزیزان برایشان سخت است ببینند یك آدم چند بعدی باشد.موسیقی را پیگیری كرده،ورزشكار بوده،١١ سال شاگرد اول مدرسه ومنطقه بوده،مدرك مربیگری اسكی دارد و آن را به صورت حرفه ای دنبال كرده است.

خانواده شما از این واكنش منفی مطبوعات دلخور نیستند؟

چرا.این جوابی است كه من به مادرم می دهم وقتی می پرسد:«فلان نشریه را دیدی؟رضاچنین چیزی نوشته.چرا؟»من می گویم:این افراد گناه دارند.واقعا نمی خواهم بگویم من بزرگ هستم چون این لطفی است كه خداوند به من داده است.

فكر نمی كنید چوب همین دلی بودن و احساساتی بودن را میخورید؟

نمی دانم.شاید.

 

 

نوع مطلب : معرفی بازیگران، 
برچسب ها :

شنبه 9 مرداد 1389 :: نویسنده : mahnia jooooon
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
   
قالب وبلاگقالب وبلاگ